Slavnostní křest knih nakladatelství MOX NOX

28/11/12
Slavnostní křest knih nakladatelství MOX NOX

Nakladatelství MOX NOX Vás srdečně zve na slavnostní křest knih: Herman Hertzberger - Přednášky pro studenty architekturyJane Jacobs - Ekonomie měst s úvodním slovem doc. ing.arch. Jana Jehlíka od 19 hodin dne 28.11. v Galerii Jaroslava Fragnera. 

Přednášky pro studenty architektury

Herman Hertzberger


Bohatě ilustrovaná publikace představuje dílo, myšlenky a způsob práce jednoho z nejvýznamnějších světových architektů, Hermana Hertzbergera, oceněného mimo jiné prestižní zlatou medailí Britského královského institutu architektů RIBA. Tato dopracovaná verze autorových přednášek přibližuje jeho rozsáhlé praktické zkušenosti, ze kterých se mu podařilo vystavět vzrušující teorii. Široké spektrum témat a návrhů tak doprovází také komentáře týkající se zkušeností s fungováním budov v praxi. Kniha se v řadě zemí stala jedním ze základních pramenů inspirace pro každého, kdo se zajímá o architekturu nebo je nějakým způsobem součástí procesu navrhování.

cena: 439 Kč (s DPH)

 

 

Ekonomie měst

Jane Jacobs

 

Jedinečná kniha od uznávané americko-kanadské autorky, která se proslavila zejména svými teoriemi v oblasti rozvoje měst a komunit. V této publikaci přichází Jane Jacobs s myšlenkou, že města jsou hlavními hybateli ekonomického rozvoje, a upozorňuje tak na důležitou a přitom opomíjenou provázanost urbánního vývoje s vývojem ekonomickým. Dozvíte se, proč některá města bohatnou, zatímco jiná chudnou, a jak jejich růst či úpadek ovlivňuje celou ekonomiku.

cena: 399 Kč (s DPH)

Fotogalerie